غیب‌نشین ملکوت
غیب‌نشین ملکوت

سم اللّه الرحمن الرحیم

پیشنهاد شد که در رابطه با یادواره شهید معظّم حجةالاسلام و المسلمین مرحوم آقاى حاج سیّدعبدالحسین دستغیب(قدّس سرّه) کلمه‏ اى بنویسم:

یاد این شهید در دل عاشقان فضیلت و ملّت وفادار ایران زنده است. مسجد و محراب و منبر شیراز نغمه ملکوتى این شهید راه اسلام را از یاد نمى‏برند، درسهاى انسان‏ساز ایشان که در قلب انسانهاى متعهّد غوغا برپا مى‏کرد جاویدان است.

دستغیب در دستِ غیب‏ نشینان ملکوت سپرده شد و در آغوش رفیق أعلى آرمید، او نمرده که زندگانى جاوید در جرگه پرده ‏نشینان قدس و عاشقان لقاء اللّه یافت.

از خدا بى‏ خبرانى که همّت بر قتل این رهبران فضیلت و رهروان به سوى محبوب گماشته‏ اند، با فضیلت و حق‏ طلبى مخالفند، اینان گمان مى‏کنند که با این حرکات غیر انسانى مذبوحانه، در صف عاشقان شهادت و سوختگان در راه پیوستن به لقاء اللّه شکافى پیدا مى‏ شود. اینان طعم ایمان به غیب و عشق به محبوب را نچشیده و شب‏ پره‏ گانى هستند که از وصل آفتاب گریزانند و مردگانى هستند به صورت زندگان که با اعمال وحشیانه خود مى‏ خواهند سدّ راه حقیقت کنند و اسلام عزیز را به خیال فاسد خود به تباهى کشند.

خداوند قادر اسلام بزرگ را فرو فرستاده و حفظ و نگهبانى آن را تضمین فرموده است. از خداوند تعالى رحمت براى شهیدان خصوصاً این شهید معلّم اخلاق و مهذّب نفوس و مرشد مردم خواستار و براى بازماندگانش صبر و اجر مسألت مى ‏نمایم.

و السلام على عباد اللّه الصالحین

هشتم ربیع الأوّل 1402

روح ‏اللّه الموسوى الخمینى